Ahmedabad, Gujarat
GST No. 24ABRFS1235P1ZN
Approx. Rs 1,50,000 / PieceGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| Current Rating | 200A |
| Rated Current | Upto 2000 Amps |
| Material | Mild Steel |
| Rated Voltage | 415 V |
| Automation Grade | Automatic |
| Phase | Three Phase |
| Power | Servo |
| Bus Bar | Aluminium |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 2,50,000 / PieceGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| Current Rating | 200A |
| Rated Current | Upto 2000 Amps |
| Material | Mild Steel |
| Rated Voltage | 415 V |
| Automation Grade | Automatic |
| Phase | Three Phase |
| Bus Bar | Aluminium |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 2,90,000 / PieceGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| Current Rating | 240A |
| Phase | Three Phase |
| Material | Mild Steel |
| Rated Voltage | 415 V |
| Rated Current | Upto 2000 Amps |
| Automation Grade | Automatic |
| Bus Bar | Copper |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 70,000 / PieceGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| Rated Current | Upto 5000 Amps |
| Phase | Three Phase |
| Current Rating | 400A |
| Rated Voltage | 415 V |
| Material | MS |
| Country of Origin | Made in India |
| Product Bus Bar | Copper/Aluminum |
Approx. Rs 15,000 / PieceGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| Phase | Three phase |
| Rated Voltage | 415 V |
| Rated Current | Upto 5000 Amps |
| Automation Grade | Automatic |
| Material | MS |
| Bus Bar | Aluminium |
Explore More Products
© Servo Tech Control System. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited