Ahmedabad, Gujarat
GST No. 24ABRFS1235P1ZN
Approx. Rs 12,000 / PieceGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Power | 50 kW |
| Phase | 3 Phase |
| Brand | Servo Tech Control System |
| Input Phase | Three Phase |
| Usage/Application | Industrial |
| Input Voltage | 415 V |
| Material | MS |
| Frequency | 50 Hz |
| Color | Grey |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
Explore More Products
© Servo Tech Control System. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited