Ahmedabad, Gujarat
GST No. 24ABRFS1235P1ZN
Approx. Rs 80,000 / PieceGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Phase | Three Phase |
| Current Rating | 100A |
| Rated Voltage | 415 V |
| Automation Grade | Automatic |
| Power | AC |
| Material | MS |
| Usage/Application | To Maintain Power Factor |
Additional Information:
Approx. Rs 1,50,000 / PieceGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Usage | Industrial |
| Material | Mild Steel |
| Frequency | 50 Hz |
| Phase | Three Phase |
| Voltage | 415V |
| Automation Grade | Automatic |
Additional Information:
Approx. Rs 1,00,000 / PieceGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| Phase | Three Phase |
| Current Rating | 100A |
| Rated Voltage | 415 V |
| Rated Current | Upto 2000 Amps |
| Automation Grade | Automatic |
| Material | MS |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 1,10,000 / PieceGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| Phase | Three Phase |
| Current Rating | 200A |
| Rated Voltage | 415 V |
| Rated Current | Upto 2000 Amps |
| Material | MS |
| Bus Bar | Aluminium |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 99,999 / PieceGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Current Rating | 200 A |
| Voltage | 440 V |
| Frequency | 50/60 |
| Sheet Thickness | 2/3 MM |
| Mounting Type | Wall / Floor |
| Warranty | 1 Year |
| I Deal In | New Only |
| Phase | Three Phase |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
Explore More Products
© Servo Tech Control System. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited